Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan od 80m2 vo Aerodrom

70 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ДОМ ДИЗАЈН 15 окт. 14:08 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2988 Огласи во продавницата

Dvosoben stan strog Centar  200 ЕУР
Stan vo Crnice 95 000 ЕУР
Se izdava luksuzno namesten stan vo Pripor 700 ЕУР
SE IZDAVA EKSTRA STAN VO K.VODA 250 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Се продава стан во Аеродром, 80m2 со три спални соби во близина на Златна вилушка.
Ев. број 24256
Оливер 078/339-364
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Посетете ја нашата продавница
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Прикажи на мапата
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2988 Огласи во продавницата
SE IZNAJMUVA EKSTRA KUKA VO KOZLE 850 ЕУР
SE IZDAVA EKSTRA GARSONJERA VO CENTAR 180 ЕУР
Stan kaj Mlecen povolno 0 ЕУР
SE IZDAVA TOP STAN VO KAPISTEC 220 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации