Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan od 88m2 kaj Soboren Hram vo kulite

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ 11 ноем. 14:27 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ
CENTAR JUZEN BULEVAR 47m2 NOV VSELIV 56 000 ЕУР
CENTAR GR. ZID blokovi 67m2 namesten moze studenti 250 ЕУР
Stan vo Centar novogradba 60m2 namesten 0 МКД
Kapistec Vodno 55m2 na 1 kat 0 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
sifra..14344...Agencija partenon prodava stan vo kulite kaj soboren hram 88m2 na 5kat, j/i orientacija.........informacii na 071/257-405
ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ
Agencija Partenon Vi ovozmozuva sekakov vid na posrednicki i konsultantski uslugi vo oblasta na trguvanje so nedvizen imot...kupoprodazba i iznajmuvanje na sekakov vid nedvizen imot......
Посетете ја нашата продавница
dame gruev br.7, mezanin Прикажи на мапата
071257405
ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ
071257405
Leaflet
ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ
Deloven prostor vo Centar blokovi gr zid prizemje 0 МКД
Se izdava namesten stan od 40m2 kaj Cveten pazar vo Kapistec 200 ЕУР
КАРПОШ 1, ГРАДСКИ ПАРК 108м2 4СОБЕН ОПРЕМЕН 0 МКД
Aerodrom 60m2 nov trosoben namesten 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации