Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STAN VO CENTAR PROLET STAN SO EXTRA CENA 66M2

820 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: UNIVERZUM 21 фев. 00:04 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата

STROG CENTAR DO SOBRANIE NA RM 90M2 0 ЕУР
STROG CENTAR REKORD 90m2 EXTRA CENA 833 ЕУР
UNIVERZALNA 79M2 950 ЕУР
CENTAR SOBOREN HRAM 87M2 EXTRA CENA 0 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se prodava stan od 66m2 3 soben renoviran opremen so mebel na 2 od 5 kat so parno cena 53 500 sifra 4439 kon tel 070-546-378,078-221-492,02-31-65-367
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Посетете ја нашата продавница
33 br 5 Прикажи на мапата
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата
KISELA VODA DO PELAGONIJA 70m2 1 000 ЕУР
STAN OD 116M2 KAJ ANEX G ZID SPROTI VLADA 930 ЕУР
TAFTALIDZE GRAND PRESTIZ STAN SO EXTRA CENA 0 ЕУР
CENTAR G ZID DO H BRISTOL 84M2 0 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации