Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan vo Gjorce Petrov od ADORA 48m2

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Агенција за недвижности КОДЕКС 01 дек. 15:39 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Агенција за недвижности КОДЕКС
Namesten stan vo Kisela Voda 0 ЕУР
Stan od 51m2 kompletno renoviran vo Kozle 49 000 ЕУР
Stanovi vo gradba vo Aerodrom so 1 i so 2 spalni 0 ЕУР
Stan vo N Lisice 85m2 59 999 ЕУР
Se prodava stan vo nas.G.Petrov vo zgradata na Adora 48m2 na vtor kat so edna spalna soba .moze i komplet namesten a moze i prazen.zgradata ima lift i parno. cena EVTINO
Kontakt Lile tel.078/427-527
Агенција за недвижности КОДЕКС
Кодекс - агенција за недвижности, кои имаат свој кодекс кога се работи за недвижности. Ние се трудиме на своите клиенти да му го пружиме само најдоброто! Нашиот посветен тим од професионалци имаат за цел да Ви го понудат тоа што одговара на вашите потреби, согласно вашиот буџет, со цел подобрување на вашиот животен стил. Во нашиот асортиман кој го нудиме се недвижнини кои одговараат на вашите потреби. Погледнете ја нашата понуда, за издавање и продавање на недвижен имот на повеќе локации низ Скопје, но и други локации низ државава. Нудиме недвижнини за лични потреби, но и за деловни цели. - Земјиште во близина на Демир Хисар погодно за секаков вид на бизнис - Нов стан во Козле кај Макпетрол - Издавање на стан во Влае - Издавање на реновиран стан во Ѓорче - Нови станови во Автокоманда - Нови станови во Кисела Вода Ние како ваши агенти, се трудиме да ви дадеме најдобра понуда од моменталните актуелни недвижни кои ги издвојуваме, а Вие како наши клиенти треба да имате доверба во Нас. Кодекс- агенција за недвижности каде што треба да започне вашата потрага по нов дом. Ви предлагаме од наша страна, кога сте по потрага на стан или куќа дали за изнајмување или купување, најдобро е истиот да го погледнете за да добиете реална слика за тоа што ќе го купите. Она што не прави по различни е тоа дека најбрзо организираме посета на недвижнините за кои сте заинтересирани, и се трудиме да ги заштититме вашите средства и вашата инвестиција. Со детално испитување на имотот од можна хипотека, нерегулирана сопственост, забрана за оттуѓување, времена мерка за недозволена продажба, купување на веќе продаден стан и многу други опасности кои не сте во можност да ги откриете. Преку нас може лесно да стигнете до посакуваната цел. Ние сме овластени за посредување на станбени кредити преку „Стопанска банка“. Од наша страна Ви помагаме од првичниот момент на апликација за кредит до крајната цел реализација. Нашата продавница на Pazar3.mk изобилува со голем број на огласи. Сигурно ќе изберете некоја понуда која одговара на вашите потреби. Ве очекуваме да ни се обратите и ние да ја комплетираме постапката за Вас!
Посетете ја нашата продавница
Багдатска бр 18/1/3 Прикажи на мапата
02 3246 245, 078 427 007
Агенција за недвижности КОДЕКС
02 3246 245 , 078 427 007
Leaflet
Агенција за недвижности КОДЕКС
Ekskluzivni stanovi vo G Petrov od 23 do 70m2 0 МКД
Namesten stan so 2 spalni vo Leptokarija 250 ЕУР
Nov namesten stan od 39m2 vo Rasadnik so 1 spalna 40 500 ЕУР
Stan vo Novo Lisice komplet renoviran 73m2 58 000 ЕУР
Кон почеток