Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan vo Taftalidze 2 nova gradba

470 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ДОМ ДИЗАЈН 04 ноем. 11:23 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2979 Огласи во продавницата

SUPER STAN VO KISELA VODA 56 000 ЕУР
Stanovi vo Hrom 45m so zasebna spalna 850 ЕУР
STAN 48m2 VO GRADBA VO CENTAR 1 150 ЕУР
PREKRASEN STAN VO KAPISTEC 89 000 ЕУР
Се продава стан во тафталиџе2 зградата е релативно нова градба
може да се преговара окулу цената

Влатко 078 339 361
шифра 21461
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Посетете ја нашата продавница
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Прикажи на мапата
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 361
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2979 Огласи во продавницата
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR NA TOP LOKACIJA 350 ЕУР
SE IZDAVA RENOVIRAN STAN VO KARPOS 4 200 ЕУР
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAR 130 ЕУР
SE IZNAJMUVA STAN POVOLNO VO AERODROM 170 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации