Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan vo Vlae 43m2 so 1 spalna soba

40 850 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ДОМ ДИЗАЈН 07 дек. 13:24 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2984 Огласи во продавницата

EXTRA PONUDA  cetvorosoben od 104m2 AERODROM 83 300 ЕУР
STAN CENTAR MOZE ZA ZIVEENJE I ZA KANCELARII 0 МКД
DUPLEX Cetvorosoben stan od 140m2 vo LEPTOKARIJA  500 ЕУР
ODLICEN STAN VO CENTAR 550 ЕУР
Se prodava stan od 43m na 2ri kat,so zasebna spalna soba,orientacija Jug,vo sklop na mini zgrada vo faza na gradba,so garazno mesto i podrum za koi se doplaka.
Poveke info na 077/700-236
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Посетете ја нашата продавница
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Прикажи на мапата
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544 , 077/700-236
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2984 Огласи во продавницата
SE IZDAVA 3 SOBEN NAMESTEN STAV VO CENTAR 330 ЕУР
Dvosoben stan Karpos 1  ODLICNA CENA 46 000 ЕУР
Ubav namesten stan vo Kisela Voda 0 МКД
STAN NOVA GRADBA VO CRNICE 76 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации