Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stanovi vo Hrom 45m so zasebna spalna

850 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ДОМ ДИЗАЈН 10 мар. 18:24 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2989 Огласи во продавницата

EKSTRA STAN VO K VODA 35 000 EUR
ITNO Stan vo Centar kaj Beko  garaza 78 600 EUR
NOV PREUBAV STAN VO KISELA VODA 0 MKD
STAN NA REKORD 0 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Stan od 45m so zasebna spalna soba na 1vi i 2ri kat kvalitetna gradba,vseliva vo oktomvri 2016.
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Посетете ја нашата продавница
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Прикажи на мапата
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 361
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2989 Огласи во продавницата
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO STROG CENTAR 700 EUR
Stan od 65m2 vo Centar 77 500 EUR
Kancelarija vo strog Centar 120 EUR
SE IZDAVA TOP STAN VO CENTAR 250 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации