Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STROG CENTAR CRVEN KRST 107M2 100 000 EVRA

961 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: UNIVERZUM 10 септ. 17:14 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата

CENTAR REKORD 90M2 1 167 EUR
STAN H.SMIRNENSKI 79M2 870 EUR
CENTAR G ZID SPROTI HOLIDEJ IN 112M2 ANEX 1 150 EUR
CENTAR G ZID DO HOTEL BRISTOL 84M2 0 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se prodava klasicen 4 soben stan od 101m2 +6m2 terasa +10m2 podrum wc+kupatilo so parno i lift na 1 kat cena 100 000 evra sifra 3978 kon tel 070-546-378,078-221-492,02-31-65-367
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Посетете ја нашата продавница
33 br 5 Прикажи на мапата
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата
PLOSTAD 78M2 1 282 EUR
CENTAR BUL.KOCO RACIN 62m2 1 000 EUR
CENTAR VLADA ILINDENSKA 100M2 900 EUR
 CENTAR G ZID  BLOK POZADI SOBRANIE 77M2 1 200 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации