Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Taftalize 60m2 KOMPLET RENOVIRAN kujna GRATIS

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AKVARIUS 16 апр. 13:13 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AKVARIUS

AKVARIUS

370 Огласи во продавницата

Karpos Vlae KUKA 300 na Bulevar NA AGOL 0 ЕУР
Taftalidze 57 i 57m2 MINI ZGRADA 270 ЕУР
Kisela Voda stan 50m2 nov so dve spalni 0 ЕУР
N.Lisice novogradba 56 m2 so 2 SPALNI 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se prodava stan vo Taftalidze 60 m2 na nizok kat
KOMPLETNO E RENOVIRAN novi PVC prozorci, vlezna vrata, kupatilo komplet novo, kujnata i drug mebel ostanuvaat vo stanot GRATIS

Cenata e po dogovor
075-366-508
Leaflet
AKVARIUS

AKVARIUS

370 Огласи во продавницата
Taftalidze 115 m2 LUKSUZNA MINI zgrada 0 МКД
Renovinar stan od 80m2 so 3 spalni vo Novo Lisice 950 ЕУР
Zeleznicka Aerodrom 45m2 so spalna 0 МКД
Se izdava LUKSUZEN stan od 53m2 vo CENTAR 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации