Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Trosoben stan od 76m2 vo Novo Lisice na 2 kat

65 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Атлас Недвижности 21 мај 12:36 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Атлас Недвижности
Trosoben nov stan od 66m2 Kozle na 2kat 1 150 ЕУР
Garsonjera od 23m2 Nova vo Kozle 2kat 1 200 ЕУР
Trosoben od 85m2 vo Debar Maalo 89 000 ЕУР
Stan namesten za medicinari vo Crnice od 42m2 200 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
За живеалиштето
Се продава стан во Ново Лисиче трособен веднаш вселив од 76м2 плус 6м2 тераса и 6м2 подрум со две купатила на 2кат од 3ката. Станот е одражан и веднаш вселив.
цена 65000 евра
тел.078222112
Атлас Недвижности
Атлас недвижнини - агенција за недвижнини и посредување на недвижен имот. Како фирма постоиме од 2002 година, и се трудиме постојано да се подобруваме за да може да Ви пружиме најдобра услуга согласно на вашите потреби и очекувања! Услуги кои ги нудиме од наша страна се: - посредување - опремување - реновирање - преселување Нашиот тим е составен од амбициозни млади личности, кои имаат за цел да ги исполнат очекувањата на нашите клиенти, и да Ви ја дадат најдобрата понуда за Вас! Кај нас може да најдете понуда која ќе одговара на вашите потреби и стандарди. За нас секој клиент е особено важен и сакаме да му го пружиме само најдоброто. Да најдеме понуда заедно која ќе одговара на потребите. Доколку имате потреба да го изберете вашиот нов дом кој од секогаш сте го замислувале, ние ви гарантираме дека ќе дадеме се од себе за да го пронајдеме за Вас. Во нашата понуда на недвижнини имаме станови за издавање и за продажба на различни локации во Скопје кои може да бидат вашиот иден дом: - станови во градба во Влае - станови во градба Ѓорче Петров - луксузно студио во комплексот Св.Јован - Злокуќани - куќа на Водно - Трособен стан во Влае итн. Во нашата продавница на pazar3.mk има голем број на огласи кои може да ги погледнете и да најдете тоа што е по ваш вкус! Освен, посредување при недвижен имот ние нудиме и услуги за опремување и реновирање на станови, деловни простории кои се потребни за вашиот бизнис. Доколку имате потреба од наша страна за преселување на вашите работи од домот или од вашиот деловен простор може да Ви помогнеме за брзо и едноставно, да ги преселите вашите работи. “Атлас недвижнини“ е членка на Групацијата на агенции за недвижности на Стопанска комора на Република Македонија. Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го избереме најдоброто!
Посетете ја нашата продавница
Ул.“Булевар Партизански Одреди бр 37/лок7 Прикажи на мапата
02 6147 511 078222112
https://www.atlasnedviznosti.mk
Атлас Недвижности
02 6147 511
Атлас Недвижности
Namesten stan 50m2 K Voda do Rampa 200 ЕУР
Trosoben stan od 72 Karpos4 vo Armonikite 64 000 ЕУР
Plac so magacin vo Magari kvantaski 1800m2 7278m2 0 ЕУР
Nov stan trosoben 93m2 Taftalige1 na 8/9 1 050 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации