Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

TROSOBEN STAN VO TAFTALIDZE 1 KAJ FORCA

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: НЕДВИЖНОСТИ 23 мај 16:30 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
За живеалиштето
АГЕНЦИЈА БОЖИНОСКИ НЕДВИЖНОСТИ ПРОДАВА ТРИСОБЕН СТАН ВО ТАФТАЛИЏ 1 КАЈ ФОРЦА,СТАНОТ Е 68М2 ,СПАЛНА ДЕТСКА,ДНЕВЕН ПРЕСТОЈ СО ТРПЕЗАРИЈА И КУЈНА ОДДЕЛНО,НА 3КАТ,СО ЛИФТ.СТАНОТ Е ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА.
ЦЕНА 68000 ЕВРА
ЕВ.БРОЈ 4777
КОНТАКТ 076/355-223
НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Посетете ја нашата продавница
Атинска 3А Прикажи на мапата
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Leaflet

НЕДВИЖНОСТИ

1952 Огласи во продавницата
3 soben stan vo N Lisice 60 000 EUR
Cetirisoben stan vo Novo Lisice 0 MKD
NOVI EDNOSOBNI DVOSOBNI TRISOBNI STANOVI VO GJORCE 0 MKD
STAN VO MICURIN 0 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации