Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Vlae NOV stan so 2 spalni NAMALENA CENA ITNO

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AKVARIUS 20 апр. 22:21 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AKVARIUS

AKVARIUS

370 Огласи во продавницата

Taftalidze 115 m2 LUKSUZNA MINI zgrada 0 МКД
Kuka na tri sprata vo Gorce Petrov 0 МКД
Renovinar stan od 80m2 so 3 spalni vo Novo Lisice 950 ЕУР
Zeleznicka Aerodrom 45m2 so spalna 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
За живеалиштето
Prodavam Stan so 2 spalni vo nova zgrada.
Odlicen raspored
Ima imoten list- moze i so kredit da se kupi
cena 45.200 eur ITNO
cENATA E SO PLATENA AGECISKA PROVIZIJA
I NOTAR
se plaka samo prenos

075-366-508
Leaflet
AKVARIUS

AKVARIUS

370 Огласи во продавницата
Taftalidze 4 katna so DELOVEN EKSTRA CENA 0 МКД
D Maalo Stan od  73m2 NOV 0 МКД
SE IZDAVA LUKSUZEN STAN so 1 spalna VO KAPISTEC 0 МКД
Taftalidze nov 61m2 so 2 spalni kaj Mlecen 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации