Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SO BASTION NEDVIZEN IMOT GRCIJA IZD i PRODAZBA

Оглас од претпријатие Се продава од: Bastion Real Estate 18 дек. 08:05 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
NAJNOVOOO!!!
ODLICEN PROFESIONALEN SERVIS PRI POSREDUVANJE NA KUPUVANJE I IZNAJMUVANJE NA NEDVIZEN IMOT NIZ CELA GRCIJA !!
POVELETE I UVERETE SE ,PODEDNAKVO KVALITETEN I SIGUREN SERVIS KAKO VO MK.
SAKATE KUKA....STAN ILI APARTMAN,PLAC ZA GRADBA,DUKAN..SE STO POSAKUVATE DA KUPITE I STO VI E POTREBNO ...SEGA NE IMATE NAS DA VI POMOGNEME VO TOA - VASIOT SIGUREN PARTNER ZA NEDVIZNOSTI 20 GODINI .UNAZAD !!!
Bastion Real Estate
25 ГОДИНИ СО ВАС !!! ПРЕД ВАС ГО ИМАТЕ ВАШИОТ НАЈДОБАР И НАЈСИГУРЕН ПАРТНЕР ЗА НЕДВИЖНОСТИ И ВАШ ИСКРЕН ПРИЈАТЕЛ!!! Агенцијата за недвижности БАСТИОН е основана во 1995 година, и е една од водечките агенции во Р.Македонија.Оттогаш па наваму зад нас се полни 19 години напорна и успешна работа.Професионалноста е наш најголем атрибут, а како резултат на тоа и нашиот висок рејтинг во бизнисот со недвижностите и финансискиот консалтинг. ВАШИТЕ ЖЕЛБИ СЕ НАША ОБВРСКА
Посетете ја нашата продавница
ul,Debarca 57/4 Прикажи на мапата
3111 202 070 24 25 64
https://www.facebook.com/RealBastion/
Leaflet
Bastion Real Estate

Bastion Real Estate

1204 Огласи во продавницата
PREKRASNA KUKJA 550M2 KAPISTEC DOLNO VODNO 3 000 ЕУР
ODLICEN  APARTMAN FLOGITA GRCIJA 40m2 BLIZU MORE 50 000 ЕУР
STAN VO KOZLE RENOVIRAN KOMPLET 46 000 ЕУР
SE IZDAVA STAN VO NOVO LISICE 250 ЕУР
Кон почеток