Оглас од претпријатие Објавени: авг. 24 2016 02:19

Stan 107m2 vo Taftalidze

ЕУР

Објавени: авг. 24 02:19
Прегледи: 87
Proakta Grup posreduva pri prodazba na cetirisoben stan vo Taftalidze na ubava lokacija vo blizina na Vero. Stanot e so kvadratura od 96 m2, 11 m2 blkon I 11 m2 podrum. Raspolaga so tri spalni sobi, dnevna, kujna, golem balkon na 4 kat bez lift I centralno greenje.
Cena PO DOGOVOR.
PROAKTA GRUP
070/668-667
Опис на линк

PROAKTA GRUP

Посредување при промет со недвижен имот
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Посредување при промет со недвижен имот
070668-667

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации