Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan 3-soben vo Aerodrom Tri Biseri

83 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Прима Каза 27 септ. 14:54 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Прима Каза

Прима Каза

1498 Огласи во продавницата

Nov stan vo Taftalidze 1 91 500 ЕУР
Se izdava prazen stan vo Karpos 4 250 ЕУР
Se izdava trosoben prazen stan Centar Pestaloci 350 ЕУР
Ubav 2-soben stan vo G.Petrov 38 200 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
3/10177 Aerodrom - pozadi Tri biseri
90m2, 80m2 + 10m2 dve terasi, 3-soben,
2/2 kata, so parno, nema lift, ima
podrum 3,6m2, dve terasi, orient jug-istok
1987 godina gradba. Stanot e renoviran pred 10 godini
Cena 83,000E
Прима Каза
076420777 , 023231616
Прима Каза

Прима Каза

1498 Огласи во продавницата
Se izdavaat kancelarii vo Centar 280 ЕУР
Renoviran stan od 74m2 vo Kisela Voda 57 000 ЕУР
Se izdava 2-soben luks namesten stan vo Aerodrom 290 ЕУР
Se izdava namesten kat od kuka na Vodno 180 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации