Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STAN 44 M2 VO SKOPJE SEVER 28000 EVRA

28 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Домик недвижности 15 мај 10:33 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Домик недвижности
 NOV 3 SOBEN STAN VO CITY TOWER 83 000 ЕУР
DOMIK IZDAVA NOV 2 SOBEN STAN VO DEBAR MAALO 240 ЕУР
SE IZDAVA LUKSUZEN STAN VO DEBAR MAALO 350 ЕУР
KOMPLEKS MIDA 36 M2 JUZNA ORIENTACIJA 43 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
ID 264327- Agencija Domik prodava stan 44 m2 vo Skopje Sever na 1 kat zgrada 2005 godina, Cena 28000 Evra

Poglednete ja celosnata ponuda na imoti za izdavanje i prodavanje na nasata web strana

tel za kontakt 02/3221-404 i 078/239-036
e-mail: [email protected]
www.domikestate.com
https://www.facebook.com/domikrealestate
Домик недвижности
Домик недвижности - агенција за недвижности која се стреми да му го понуди на своите клиенти само најдоброто! Како агенција постоиме многу одамна. Ние знае дека купувањето на стан или куќа преставува многу повеќе, од само покрив над глава. Според тоа се трудиме на своите клиенти, да им обезбедиме идеален дом во кој ќе ја градат својата иднина. Ние сме Домик недвижности, агенција за недвижности каде што треба да започне Вашата потрага по нов дом. Нашиот асортиман на улуги вклучува : -продавање на недвижен имот -купување на недвижен имот - изнајмување на недвижен имот Погледнете ја нашата понуда за издавање на станови на различни локации во Скопје. Достапни се станови со различна квадратура според Вашите потреби. Помеѓу актуелните станови достапни за издавање се станови на водно, атрактивна куќа во пржино, во елитниот дел на бардовци, резиденции за дипломати и итн. Нашата агенција е позната што пред се нудиме станови и куќи кои ќе овозможат Ваша максимална удобност. Во моменталната понуда на нашата агенција се вклучени за издавање следните станови : издавање трособен стан во центар издавање нов двособен стан во центар издавање луксузен дуплекс во тафталиџе издавање двособен стан во Карпош Кога сте по потарага по стан или куќа, Ви предлагаме од наша страна директно да разговарате со нас, ние како ваши агенти ќе обезбедиме точна и сигурна информација која ќе биде претходно проверена. Најдобро е пред да се купи објектот да се погледне на лице место се со цел да се добие реална слика за тоа што ќе го купите. Кога станува збор за цената кај нас се најповолните цени за изнајмување, за вие да бидете задоволно од нас и да имаме долгорочна соработка. Нашата продавница на Pazar3.mk изобилува, со голем број на огласи. Сигурно ќе го пронајдете вашиот стан кој одговара спрема вашиот буџет и вашите реални потреби. Кога се работи за квалитетот и сигурноста на становите, тие се детално прегледани од нашите агенти, а кога ќе сакате да купите стан тоа се трудиме да е најдобрата варијанта за вас со чист имотен лист. Ве очекуаваме да ни се обратите, и заедно да го избереме тоа што е најдобро.
Посетете ја нашата продавница
ул. Наум Наумовски Борче бр. 50/3-4 Прикажи на мапата
023221-404,078239-036
http://domikestate.com
Домик недвижности
023221-404,078239-036


WhatsApp:
078239-036
Leaflet
Домик недвижности
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO BUNJAKOVEC 280 ЕУР
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO DEBAR MAALO KAJ SILBO 250 ЕУР
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KISELA VODA 170 ЕУР
STAN NA PLOSTAD 0 МКД
Кон почеток