Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STAN 46m2 Skopje Sever CELOSNO RENOVIRAN ITNO

Се продава од: Brz i Kvaliteten Servis za Kompjuteri i Laptopi 27 ноем. 14:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Leaflet
SE PRODAVA STAN 46m2
CELOSNO RENOVIRAN: VRATI,PROZORI,PARKET,KUPATILO VO ODLICNA SOSTOJBA MOZE SO MEBEL I BEZ MEBEL SKOPJE SEVER NA 5kat So 2LIFTA

CENA PO DOGOVOR

TEL 077/835-097,078259003
Brz i Kvaliteten Servis za Kompjuteri i Laptopi
077835097 , 078259003
Leaflet
Кон почеток