Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan 60m2 so dve spalni vo Skopje

57 000 ЕУР

Се продава од: za 23 фев. 21:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
ITNO Se prodava kompletno renoviran stan, na prvi sprat, na 1 km od ploshtad vo blizina na Kineska Ambasada, vo podnozje na Vodno. Poseduva dnevna, kujna, dve spalni, edno wc, eden toalet so banja, balkon, balkonce, garaza, podrum, i odobrenie za potkrovje od 30 m2 od 2016.

cena 57 000 eur
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации