Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STAN 91m2 AERODROM TRI BISERI

76 000 ЕУР

Се продава од: GORAN 17 ноем. 12:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Se prodava stan vo Aerodrom do "TRI BISERI" , do "ZEGIN" potocno nad "AVICENA" na 1-kat od PRIZ.+ MEZANIN + 9KAT, lift, parno, terasa od 4m2 prema TRI BISERI na ISTOK i lodzija od 12m2prema VARDAR - SEVER
PRAZEN I VEDNAS VSELIV !
Cena 76.000e
077 705 108
070 467 612
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации