Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Stan kaj Mavrovka i UKIM

Оглас од претпријатие Се продава од: ASTORIA NEDVIZNOSTI 30 јул. 12:59 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Шифра 24626
Се продава/издава стан на булевар Крсте Петков Мисирков во близина на ТЦ Мавровка и УКИМ. Станот е трособен, со квадратура од 95м2 и се состои од дневна соба со кујна и трпезариски дел, две спални соби, едно купатило и балкон. Има подрум. Инаку станот може да се користи и како канцелариски простор.
Цена за продажба 1000 евра/м2.
Цена за изнајмување 300 евра/месечно
Контакт 071/271-271
ASTORIA NEDVIZNOSTI
  Online
+3892 3110-566 071/271-271
Кон почеток