Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan Karpos4 vo Nizovite od 70m2 na 4/5 kata

61 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Атлас Недвижности 05 мај 13:06 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Атлас Недвижности
Vo Kisela Voda kaj Cesma stan od 69m2+10m2 terasa 67 500 ЕУР
Plac od 604m2 vo Gorce2 na glvna ulica 240 000 ЕУР
Stan od 60m2 vo Taftalidze 1 2 kat 46 000 ЕУР
Deloven prostor od 83m2 prizemje na Ruzveltova 750 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se prodava komplet renoviran stan vo Karpos4 od 70m2 na 4/5 kata vo Nizovite stanot e trosoben.Se naoga vo blizina na skoloto i gradinkata. Cena 61000 evra
tel.078/222-112
078/222-133
Атлас Недвижности
Атлас недвижнини - агенција за недвижнини и посредување на недвижен имот. Како фирма постоиме од 2002 година, и се трудиме постојано да се подобруваме за да може да Ви пружиме најдобра услуга согласно на вашите потреби и очекувања! Услуги кои ги нудиме од наша страна се: - посредување - опремување - реновирање - преселување Нашиот тим е составен од амбициозни млади личности, кои имаат за цел да ги исполнат очекувањата на нашите клиенти, и да Ви ја дадат најдобрата понуда за Вас! Кај нас може да најдете понуда која ќе одговара на вашите потреби и стандарди. За нас секој клиент е особено важен и сакаме да му го пружиме само најдоброто. Да најдеме понуда заедно која ќе одговара на потребите. Доколку имате потреба да го изберете вашиот нов дом кој од секогаш сте го замислувале, ние ви гарантираме дека ќе дадеме се од себе за да го пронајдеме за Вас. Во нашата понуда на недвижнини имаме станови за издавање и за продажба на различни локации во Скопје кои може да бидат вашиот иден дом: - станови во градба во Влае - станови во градба Ѓорче Петров - луксузно студио во комплексот Св.Јован - Злокуќани - куќа на Водно - Трособен стан во Влае итн. Во нашата продавница на pazar3.mk има голем број на огласи кои може да ги погледнете и да најдете тоа што е по ваш вкус! Освен, посредување при недвижен имот ние нудиме и услуги за опремување и реновирање на станови, деловни простории кои се потребни за вашиот бизнис. Доколку имате потреба од наша страна за преселување на вашите работи од домот или од вашиот деловен простор може да Ви помогнеме за брзо и едноставно, да ги преселите вашите работи. “Атлас недвижнини“ е членка на Групацијата на агенции за недвижности на Стопанска комора на Република Македонија. Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го избереме најдоброто!
Посетете ја нашата продавница
Ул.“Булевар Партизански Одреди бр 37/лок7 Прикажи на мапата
02 6147 511 078222112
https://www.atlasnedviznosti.mk
Атлас Недвижности
02 6147 511
Атлас Недвижности
Stan Porta Vlae 93+22m2 1kat 3 spalni 94 200 ЕУР
Stan od 42m2 na 4ti kat vo Kapistec dvosoben 45 000 ЕУР
Dukan na Leninova od 22m2 250 ЕУР
ORGANIZIRANO PRESELUVANJE 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации