Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
 

Stan na odlicna lokacija so tri spalni

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ASTORIA NEDVIZNOSTI 22 септ. 10:01 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

3093 Огласи во продавницата

Odlicen stan vo Aerodrom so 3 spalni sproti Tineks 0 MKD
Prazen stan vo Centar 50m2 0 MKD
Dukan na sama Partizanska Centar 0 MKD
LUKSUZNO OPREMENI GARSONJERI VODNO 0 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Шифра 24862

Агенција Асторија продава четирисобен стан,со прекрасен распоред, на одлична локација во Скопје. Станот е со површина од 130м2 ( 115м2 станбена површина + 15м2 тераса ). Располага со 3 спални соби ( едната е мастер со свое купатило), пространа дневна со кујна и тераса. Станот е на 1ви кат, ориентација север/исток, централно греење. Мала зграда со вкупно 4 ката , која ќе биде завршена до Јуни 2021. Со станот следува и гаражно место од 18м2. Цена по договор.

Контакт тел.
071/333-336
ASTORIA NEDVIZNOSTI
Асторија - една од најголемите агенции за недвижности во Македонија, со продажба и изнајмување на недвижен имот. Ние се трудиме на своите клиенти да му го пружиме само најдоброто! Нашиот посветен тим од професионалци имаат за цел да Ви го понудат тоа што одговара на вашите потреби, согласно вашиот буџет, со цел подобрување на вашиот животен стил. Во нашиот асортиман кој го нудиме се недвижнини од висока класа, кои се издвојуваат од останатите. Погледнете ја нашата понуда на издавање и продавање на недвижен имот на повеќе локации низ Скопје, со различна квадратура. - продавање на куќа во Водно - издавање на луксузен стан на Водно - двособен стан во новоградба Карпош - одлична куќа во Козле - издавање на модерно опремен стан во city garden - издавање на модерен стан во комплекс мида - продавање на луксузна куќа во злокуќани Ние ја разбираме важноста во инвестирање во недвижнини и неопходноста да се работи со агенти кои ќе имате доверба. Ние како ваши агенти, се трудиме да ви дадеме најдобра понуда од моменталните актуелни недвижни кои ги издвојуваме, а Вие како наши клиенти треба да имате доверба во Нас. Ние ја цениме вашата приватност, и секоја информација која ја добиваме од Вас ја сметаме за приватност, користејќи ја таа информација да Ви обезбедиме најдобра можна услуга. Ние сме Асторија- агенција за недвижности каде што треба да започне вашата потрага по нов дом. Ние од наша страна Ви предлагаме, кога сте по потрага на стан или куќа дали за изнајмување или купување, најдобро е истиот да го погледнете за да добиете реална слика за тоа што ќе го купите. Нашата продавница на Pazar3.mk изобилува со голем број на огласи. Сигурно ќе изберете некоја понуда која одговара на вашите потреби. Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го избереме тоа што е најдобро за вас!
Посетете ја нашата продавница
Ул “Аминати трети„ бр 65 Прикажи на мапата
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
http://www.realestate.com.mk
ASTORIA NEDVIZNOSTI
  Online
+3892 3110-566 071/333-336
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

3093 Огласи во продавницата
Sprat od kuka vo Crnice so 2 spalni 0 MKD
Izdavame deloven prostor vo Centar 0 MKD
Se iznajmuva stan od 65m2 sproti Trend 0 MKD
Exclusive house for RENT 0 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации