Оглас од претпријатие Објавени: септ. 07 2021 01:54

Stan od 102m2 so tri spalni Aerodrom

ЕУР

Објавени: септ. 07 01:54
Прегледи: 194
Се продава стан во Аеродром позади Капитол 102м2 со две тераси на 5/6 кат со лифт и парно,има 3 спални соби,вц+купатило.
-Сменети пвц прозори и влезна врата
-Со резервирани три паркинг места
Шифра 22938
za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1 ili www.houseimperial.com
Опис на линк

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Посети ја страната на нашата продавница

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Прикажи на мапата

025207636 078403328 078403325

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации