Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan od 120m2 komplet opremen renoviran vo Crnice

900 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ДОМ ДИЗАЈН 14 дек. 15:39 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2895 Огласи во продавницата

Ubav stan vo Centar so 2 spalni 350 ЕУР
DVOSOBEN NOVOGRADBA 49M2 SO PARKING MESTO CENTAR 65 000 ЕУР
PLAC ZA GRADBA VO KOZLE A1 -
SE IZDAVA EKSTRA STAN VO AERODROM 220 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Се продава стан во Црниче реновиран со нов мебел и паркинг
Цената е 900 евра за м2

Влатко 078 339 361
Шифра 23462
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Посетете ја нашата продавница
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Прикажи на мапата
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 361
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2895 Огласи во продавницата
EKSTRA STAN VO KISELA VODA 53 000 ЕУР
SE IZDAVA PRAZEN STAN OD 82m2 vo KARPOS 3 220 ЕУР
MODEREN STAN VO PARK -
SE IZDAVA 3 soben NAMESTEN STAN VO CRNICE -
Кон почеток