Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

STAN OD 35M2 VO CENTAR

1 250 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ДОМ ДИЗАЈН 27 ноем. 16:36 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2833 Огласи во продавницата

Garsonjera kaj Simpo 230 ЕУР
Ekskluziven stan vo Crnice 147 000 ЕУР
Se izdava na Rekord prazen stan -
Se izdava stan od 54m2 vo Centar 250 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Се продава гарсонера во центар
станот е со една соба но има можност да се прегради во двособен. со сите услови
Цената е 1250 евра по метар квадратен

Влатко 078 339 361
Шифра 24430
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Посетете ја нашата продавница
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Прикажи на мапата
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
  Online
023111 544 , 078 339 361
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2833 Огласи во продавницата
Evtino dvosoben stan vo K.Voda 32 650 ЕУР
Stan od 67m2 od kuka vo Karpos 150 ЕУР
SE IZDAVA NAMESTEN STAN VO TAFTALIDZE 2 150 ЕУР
SE IZDAVA TOP STAN VO VLAE 200 ЕУР
Кон почеток