Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan od 52m2 kaj Fontana vo Park

48 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Прима Каза 02 фев. 14:38 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Прима Каза

Прима Каза

1498 Огласи во продавницата

Se izdava luks stan kaj Soborna crkva 90m2 600 EUR
Novogradba 53m2 na Partizanska 67 300 EUR
GARSONJERA novogradba vo K-4 40 000 EUR
Se izdava 3-soben namesten nov mebel,stan Kozle 430 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
2/7174 Д.Маало - пред Фонтана и семафорите- 52м2, три простории, 1/1 кат, во кука, сопствено парно, станот е реновиран и користен како деловен просто. Станот е со високи плафони. Зградата е стара мегутоа ке се реновира фасадата од страна на град Скопје, бидејки зградата се води како историски споменик на културата на град Скопје.
Цена 48000Е со вклуцена агенциска провизија
Прима Каза
075469329, 023231616
Leaflet
Прима Каза

Прима Каза

1498 Огласи во продавницата
Stan vo Centar 76 000 EUR
Se izdava prazen stan vo Centar 300 EUR
Se izdava namesten stan vo Centar 300 EUR
Odlicno namesten stan od 39m2 stan kaj Mlecen 0 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации