Оглас од претпријатие Објавени: фев. 25 2022 04:34

Stan od 57m2 vo Karpos 4

ЕУР

Објавени: фев. 25 04:34
Прегледи: 4615
se prodava stan vo karposh 4 sproti gradinkata vo ruska zgrada na 3/4 kat,
57m2 so edna spalna, dnevna, posebna kujna, terasa, podrum 6m2
cena 1000eur/m2 so moznost za dogovor okolu cenata, cist imoten list, parking pred zgrada
070 825 500

-vredi da se pogledne

-novusagency@yahoo.com

Опис на линк

Агенција за недвижности - "NOVUS"

Желбите на продавачите и купувачите 
се нашиот приоритет,повелете и погледнете ја нашата богата понуда на продажба и изнајмување на станови,куќи,плацови,деловни простории,апартмани,резиденции .....

 ваша  
"Агенција за недвижности"NOVUS"
    ВАШАТА СИГУРНА ИНВЕСТИЦИЈА
Посети ја страната на нашата продавница

Скопје

070825500

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Желбите на продавачите и купувачите 
се нашиот приоритет,повелете и погледнете ја нашата богата понуда на продажба и изнајмување на станови,куќи,плацови,деловни простории,апартмани,резиденции .....

 ваша  
"Агенција за недвижности"NOVUS"
    ВАШАТА СИГУРНА ИНВЕСТИЦИЈА
Скопје 070825500

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации