Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan od 58m2 vo Topansko Pole

35 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ДОРА ИНВЕСТ 06 септ. 09:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
СЕ ПРОДАВА!!
Стан од 58м2, на 5ти кат, полуреновиран.
3 соби, се наоѓа во Топанско Поле. Зградата има лифт.

Цена: 35000 евра.
Може да го купите со учество од 5000 евра + 100 евра месечна рата

За повеќе информации околу целосната понуда на станови, посетете ја нашата Facebook фан страна https://www.facebook.com/dorainvest/
ДОРА ИНВЕСТ
078435926
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации