Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STAN OD 60m2 VO HIPODROM

37 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: COREX Real Estate 28 ноем. 15:49 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se prodava stan vo n.Hipodrom.
Stanot e so vkupna kvadratura od 60m2, organiziran kako stan so edna spalna soba, dnevna soba, kujna zasebno, banja I terasa.
Pozicioniran e na kat 4 (od 5 kata).
Resenie za greenje e sopstveno na struja.
Stanot e renoviran (osven banjata).
Vo zgradata nema lift.
Parking: sloboden.
So stanot ima I podrumska prostorija od 5m2.

Cena:37000evra!
Kupuvacot nema obvrska za agenciska provizija!

Sifra: 1847
Kontakt: 075 205 008 agent Aleksandra
[email protected]
COREX Real Estate
COREX Real Estate посредува при купопродажба и изнајмување на недвижен имот. Наша цел е сите да бидат задоволни од изборот!
Посетете ја нашата продавница
Skopje Прикажи на мапата
070 858 141, 075 969 369
COREX Real Estate
070 858 141, 075 969 369
COREX Real Estate

COREX Real Estate

765 Огласи во продавницата
SE IZDAVA TROSOBEN STAN 80M2 VO AERODROM 250 EUR
EKSTRA STAN OD 81m2 VO CENTAR TC Ramstor -
STAN OD 120m2 VO NOVO LISICE 2kat -
SE IZDAVA STAN OD 60m2 VO AERODROM, 1kat prazen 250 EUR
Кон почеток