Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan od 71m2 novogradba blisku do Univerzalna

71 000 ЕУР

Се продава од: Милиана Ленак 04 фев. 11:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Стан, нов,во новоградба, кристен 5 год.
Светол, квалитетни паркети, плочки, можност и мебелот да се откупи.
Трети спрат во петокатница, без лифт.
Греење на струја (панели).
Милиана Ленак
077817452
Leaflet
Кон почеток