Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STAN OD 71m2 VO AERODROM,kaj Palma

62 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: COREX Real Estate 08 окт. 13:54 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se prodava stan vo n.Aerodrom vo blizina na Palma.
Stanot e so neto kvadratura od 71m2.
Organiziran kako stan so dve spalni sobi, golema dnevna soba so nadovrzan trpezariski del, poseben del kujna,banja,ostava i terasa.
Jugoistocna orientacija.
Pozicioniran e na Visoko Prizemje. Vo zgradata ima lift.
Resenie za greenje e gradsko parno.
Stanot ne e renoviran, smeneti se samo prozori.

Cena:62.000evra!
Kupuvacot nema obvrska za agenciska provizija!

Sifra: 1844
Kontakt: 078 298 313 agent Dragana
[email protected]
COREX Real Estate
COREX Real Estate посредува при купопродажба и изнајмување на недвижен имот. Наша цел е сите да бидат задоволни од изборот!
Посетете ја нашата продавница
Skopje Прикажи на мапата
070 858 141, 075 969 369
COREX Real Estate
070 858 141, 075 969 369
COREX Real Estate

COREX Real Estate

763 Огласи во продавницата
NOVI STANOVI VO AERODROM MICURIN -
ATRAKTIVEN NOV DELOVEN PROSTOR OD 53m2 VO CENTAR -
STAN OD 60m2 VO KISELA VODA 52 000 ЕУР
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAR 210m2 -
Кон почеток