Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan od 90m2 pogled kon Vodno

89 000 ЕУР

Се продава од: Милиана Ленак 22 мар. 21:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Стан на 15 кат, во 17 катница.Зградата има три беспрекорно функционални лифта, од кои едниот голем.Станот има две купатила, обете со када, три спални, една пространа дневна соединета со терпезарија, кујна, остава, и простран балкон со поглед кон Водно.Станот има јужно западна ориентација.Греењето е на парно, месечниот надомест за парното е 3600ден.Живењето во овој стан, ги нуди сите бенефции на квалитетната градба каква што во новоградбите веќе не се сретнува.Исто така, веднаш под зградата е реновираното паркче Капиштец, безбедно место за игра на децата.Во близина има реновирана детска градинка, а во моментов се гради и основно училиште.Станот е совршена инвестиција за семејство.
Милиана Ленак
077817452
Leaflet
Кон почеток