Оглас од претпријатие Објавени: јан. 31 2022 01:41

Stan vo Centar 84m2 so dve spalni renoviran

ЕУР

Објавени: јан. 31 01:41
Прегледи: 792
Се продава стан во Центар пред дирекцијата на Макпетрол 77м2 со тераса + 7м2 на 3/5 кат со лифт и парно,има 2 спални соби.
Реновиран
Шифра 23079

za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1 ili www.houseimperial.com
Опис на линк

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Посети ја страната на нашата продавница

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Прикажи на мапата

025207636 078403328 078403325

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации