Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STAN VO CENTAR G ZID MR DEK 88M2

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: UNIVERZUM 13 јул. 12:14 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата

PARTIZANSKA 80M2 SE IZDAVA 290 ЕУР
STROG CENTAR DO TREND KAFE  83M2 1 270 ЕУР
CENTAR POZADI RAMSTOR 65m2 350 МКД
G ZID POZADI SOBRANIE 81M2 0 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
За живеалиштето
Se prodava stanod 88m2 na 7 od 12 kat so parno i lift cena po dogovor sifra 7006 kon tel 070-546-378,078-221-492,02-31-65-367
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Посетете ја нашата продавница
33 br 5 Прикажи на мапата
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата
STAN VO GRADSKI ZID ZELEN PAZAR NAD MESARITE 80M2 1 100 ЕУР
CENTAR G ZID DO HOTEL BRISTOL 89M2 0 ЕУР
UL MAKEDONIJA 50M2 0 ЕУР
PARTIZANSKA LOKACIJA ZA GRADBA 0 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации