Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STAN VO CENTAR VO BLIZINA NA AVTOMAKEDONIJA

83 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Прима Каза 07 дек. 15:06 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Прима Каза

Прима Каза

1500 Огласи во продавницата

Se izdava stan vo Trnodol 480 ЕУР
Se izdava ubav trosoben stan vo Karpos 4 230 ЕУР
Renoviran stan kaj Romanska Ambasada 58 000 ЕУР
Stan 3-soben vo Aerodrom Tri Biseri 83 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
SIFRA 3-9462 PRODAVAME STAN 84M2 TROSOBEN VO BLIZINA NA AVTOMAKEDONIJA. NA 5/12 KATA SO LIFT. SO PARNO. I SO PODRUM. EDNA TERASA, NE E RENOVIRAN.

CENA 83000EUR SO MOZNOST ZA DOGOVOR
Прима Каза
075469329 , 023231616
Leaflet
Прима Каза

Прима Каза

1500 Огласи во продавницата
Trosoben stan kaj Mi-Da 84 000 ЕУР
Stan od 52m2 kaj Fontana vo Park 48 000 ЕУР
4-soben stan novogradba 96m2 Vodno 105 600 ЕУР
Se izdava dvosoben stan od 45m2 vo Centar 200 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации