Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STAN VO CRNICE 67M2 SO 2 SPALNI NOVOGRADBA

75 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: House Imperial - Агенција за недвижности 18 ноем. 17:06 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
House Imperial - Агенција за недвижности
STAN VO AERODROM 103M2 SO 2 SPALNI 86 000 ЕУР
NOVSTAN VO TAFTALIDZE 1 56m2 so 2 SPALNI i PARKING 61 000 ЕУР
SE IZDAVA STAN VO TAFTALIDZE 1 100m2 SO 3 SPALNI -
STAN VO CRNICE 43M2 SO 1 SPALNA 49 350 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Се продава стан во Црниче над Рептил Маркетот 63м2 со тераса + 4м2 на 1/3 кат без лифт со сопствено парно,има 2 спални соби.Располага со сопствено паркинг место.Новоградба
Шифра 21173

za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1 ili www.houseimperial.com
House Imperial - Агенција за недвижности
023232375 , 078403328 , 078403325
Leaflet
House Imperial - Агенција за недвижности
SE IZDAVA NOV LUX  NAMESTEN STAN 85m2 VO D.MAALO -
STAN VO HROM  51M2 SO 1 SPALNА RENOVIRAN  45 000 ЕУР
NAMESTEN STAN VO CAIR 95m2 SO 2 SPALNI NOVOGRADBA 75 000 ЕУР
STAN VO NOVO LISICE 76m2 so 3 SPALNI NAMESTEN 65 000 ЕУР
Кон почеток