Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan vo Crnice prizemje od 115m2 i dvor od 200m2

110 000 ЕУР

145 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Атлас Недвижности 02 јул. 21:16 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Атлас Недвижности
Sprat od kukja priz od 80m2 i dvor 110m2 60 000 ЕУР
Se izdava kancelarija 112m2 Grcka Ambasada prizemj 500 ЕУР
Stan prazen 43m2 Aerodrom samo na 1/8kat 150 ЕУР
Stan vo Aerodrom do Stela 105m2 na 3kat 75 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
За живеалиштето
Se prodava prostran stan na prizemje so dve spalni golemo kupatilo i gostinsko WC i golema dnevna soba so trpezarija i kujna i ostava. Terasa i dvor od 200m2. Stanot ima upotrebna dozvola. So sopstveno parno greenje za cena od 110 000 eur so moznost za dogovor. Ima komplet cisti dokumenti.
shifra:100261

tel:078/222-133
Атлас Недвижности
Агенцијата за недвижности "Атлас Недвижности" посредува при продажба, издавање и заменување на било каква недвижност (станови, куќи, деловни простори, канцеларии, плацеви, магацински простори и сл.) и нуди услуги во стручно советување за истите. Во соработка со наш адвокат и нотар ви гарантираме сигурност. Исто така ви нудиме услуги за реновирање на недвижности (целосно) и дизајн на ентериер како и изработка на истиот со одличен квалитет.
Посетете ја нашата продавница
Ул.“Булевар Партизански Одреди бр 37/лок7 Прикажи на мапата
02 6147 511 078222112
https://www.atlasnedviznosti.mk
Атлас Недвижности
02 6147 511
Атлас Недвижности
NOV stan trosoben 58m2 na 3/7 Karpos 4 1 050 ЕУР
Stan od 46m2 na 5kat Univerzalna 200 ЕУР
Nov stan vo Debar Maalo 80m2 na 3ti kat so 2 spaln 1 150 ЕУР
Stan Taftalidze 1 od 75m2 trosoben kaj pedagoska 79 000 ЕУР
Кон почеток