Оглас од претпријатие Објавени: јан. 10 2022 10:54

Stan vo Crnice

ЕУР

Објавени: јан. 10 10:54
Прегледи: 301
Се продава стан на Рилски Конгрес 179м2,
кат3+галерија, дуплекс стан, 4спални,
2 купатила, 3 балкони, опремена кујна, вградени плакари.
Цена: 160000еур
Шифра: 555/406
Телефон за контакт: 070375210
070794009Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации