Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan vo Gjorce Petrov od ADORA 46m2

42 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Агенција за недвижности КОДЕКС 27 ноем. 19:38 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Агенција за недвижности КОДЕКС
Se izdava moderno namesten stan Debar Maalo 300 ЕУР
Novi stanovi ekstra kvalitet vo Debar Maalo -
Prekrasen stan vo Taftalidze Mlecen so 2 spalni 70 000 ЕУР
Stan od 34m2 vo Kisela Voda 31 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Se prodava stan vo nas.G.Petrov vo zgradata na Adora 46m2 na vtor kat so edna spalna soba.
Kontakt Lile tel.078/427-527
cena:42.000 evra kom.namesten
Агенција за недвижности КОДЕКС
Со нашиот КОДЕКС на деловност до Вашиот дом и удобност
Посетете ја нашата продавница
Багдатска бр 18/1/3 Прикажи на мапата
02 3246 245, 078 427 007
https://www.kodeks.com.mk
Агенција за недвижности КОДЕКС
02 3246 245 , 078 427 007
Leaflet
Кон почеток