Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

STAN VO GORCE PETROV

42 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ВИКТОРИЈА СТИЛ 07 мај 11:40 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAR -
3-soben stan vo Karpos 4 80 000 ЕУР
3 SOBEN STAN VO TOPANSKO POLE 40 000 ЕУР
NOVOGRADBA VO KOZLE -
From
Store
Број на соби
Површина
ВО ЃОРЧЕ ПЕТРОВ ВО БЛИЗИНА НА ХАЛК БАНКА СЕ ПРОДАВА СТАН ОД 51М2,НА МАНСАРДА 3/3 КАТ, 2007 ГРАДБА, ОРИЕНТИРАН И/З,СО ИЛ. Ш.5243
ВИКТОРИЈА СТИЛ
ПРОДАЖБА И ИЗДАВАЊЕ НА НЕДВИЖНОСТИ
Visit our store page
ТРИФУН ПАНОВСКИ 1-3/1 Show on the map
070361470, 3245411
ВИКТОРИЈА СТИЛ
  Online
070361470, 3245411
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN VO CENTAR 300 ЕУР
GARSONJERA VO NOVO LISICE 25 000 ЕУР
STAN VO KAPISTEC 99 000 ЕУР
SE IZDAVA PRAZEN STAN VO CENTAR 250 ЕУР
Кон почеток