Оглас од претпријатие Објавени: мај 04 2022 01:50

Stan vo Karpos 2

ЕУР

Објавени: мај 04 01:50
Прегледи: 224
Се продава стан во Карпош2 од 81м2 плус 7 м2 подрум на 4кат /5 со лифт, не реновиран ,греење на парно.
Цена: 97200 еур
Шифра: 555/588
Телефон за контакт: 070794009
070375210
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации