Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STAN VO KARPOS 4

60 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ВИКТОРИЈА СТИЛ 31 јул. 12:25 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
KUKA VO NASELBA ILINDEN 69 000 ЕУР
SE IZDAVA 3-SOBEN STAN VO KAPISTEC 400 ЕУР
DELOVEN PROSTOR VO KARPOS 3 1 500 ЕУР
PLAC SO OBJEKT VO TRNDOL 145 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
ВО КАРПОШ 4 ВО БЛИЗИНА НА ТИНЕКС СЕ ПРОДАВА ДВОИПОЛСОБЕН СТАН,СО МОЖНОСТ СО АДАПТАЦИЈА ДА СЕ ИЗВЕДЕ И ДЕТСКА СОБА, 72М2 +8М2 ДВЕ ТЕРСИ +4М2 ПОДРУМ НА 4/9 КАТ, СО ЛИФТ,ПАРНО, ОРИЕНТИРАН С/З . Ш.5905
ВИКТОРИЈА СТИЛ
ПРОДАЖБА И ИЗДАВАЊЕ НА НЕДВИЖНОСТИ
Посетете ја нашата продавница
ТРИФУН ПАНОВСКИ 1-3/1 Прикажи на мапата
070361470, 3245411
ВИКТОРИЈА СТИЛ
070361470, 3245411
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
STAN VO DEBAR MAALO 73 600 ЕУР
SE IZDAVA DUKAN VO CENTAR 350 ЕУР
Se izdava 2 soben namesten stan vo Taftalidze 170 ЕУР
TROSOBEN STAN VO AERODROM 90 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации