Оглас од претпријатие Објавени: мар. 18 2022 02:09

Stan vo Kisela Voda 93m2 so tri spalni renoviran

ЕУР

Објавени: мар. 18 02:09
Прегледи: 1
Се продава стан во Кисела Вода кај Чешма 93м2 со тераса на 3/5 кат со лифт и парно,има 3 спални соби,вц+купатило.
Реновиран
Шифра 23286
za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1ili www.houseimperial.com

AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI HOUSE IMPERIAL

Опис на линк

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Посети ја страната на нашата продавница

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Прикажи на мапата

025207636 078403328 078403325

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации