Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan vo Kisela Voda Meckarov 60m2

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Букефал АС 12 апр. 11:03 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Букефал АС

Букефал АС

205 Огласи во продавницата

Bukefal AS GARSONJERI 33/35m2 VO MICURIN 1 200 ЕУР
SE IZDAVA NEVSELUVAN STAN CENTAR INTERMECO 68m2 0 МКД
SE IZDAVA STAN OD 46m2 VO KARPOS 2 MIDA 0 МКД
SE IZDAVA NOV STAN 46m2 KAJ MIDA 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Se prodava dvosoben stan od 60m2 vo Kisela Voda karshi benziskata Meckariv.
Stanot e so edna spalna, golema dnevna posebna trpezarija, dva balkona, banja, spajz i sopstven podrum. Stanot e na visoko prizemje vo zgrada od 5 kata.Ubav pogled mirna okolina so zelenilo,pogoden e i za kancelarii kako i za ziveenje.Orientacija istok/zapad
CIST IMOTEN LIST
Cena 50000evra

Kon.078/681018Melita
Букефал АС
Квалитетот не е чин , тој е навика ... "УСПЕХОТ Е ПАТ , А НЕ КРАЈНА ДЕСТИНАЦИЈА" Квалитет , стабилност , удобност и добра локација за нов дом = Букефал АС Кога жените работат , економијата расте ! Менаџери за маркетинг и продажба : Вики :☎️078356889 Мелита :☎️078681018
Посетете ја нашата продавница
Ул.Македонија бр.56 Скопје Прикажи на мапата
078681018 / 078356889
https://bukefalas.mk
Букефал АС
078681018
Leaflet
Букефал АС

Букефал АС

205 Огласи во продавницата
SE IZNAJMUVA STAN KAJ GJORGJI DIMITROV 250 ЕУР
STAN 69M2 SO DVOR VO AERODROM 78 000 ЕУР
NOV NEVSELUVAN OPREMEN STAN 42m2 VO AERODROM 0 МКД
NOV STAN 46m2 STAR AERODROM 1 050 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации