Оглас од претпријатие Објавени: септ. 06 2021 02:34

Stan vo Kisela Voda od 74m2 so tri spalni

ЕУР

Објавени: септ. 06 02:34
Прегледи: 107
Се продава наместен стан во Кисела Вода во кулите Расадник 74м2 на 11/13 кат со лифт и парно,има 3 спални соби.
Шифра 22687
za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1 ili posetete ja nasata web strana www,houseimperial.com
Опис на линк

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Посети ја страната на нашата продавница

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Прикажи на мапата

025207636 078403328 078403325

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации