Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STAN VO NASELBA AERODROM

67 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Bastion Real Estate 03 дек. 16:34 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Bastion Real Estate

Bastion Real Estate

1202 Огласи во продавницата

GARSONJERA VO TAFTALIDZE 31m2 NOVA 1 100 ЕУР
AERODROM NOV STAN ZA PRODAZBA 47m2 SUPER LOKACIJA -
NOV APARTMAN OD 105m2 VO PEFKOHORI  3 SPALNI 220 000 ЕУР
SE IZDAVA STAN VO MICURIN POVOLNO 250 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
За живеалиштето
Stan vo naselba Aerodrom kaj Zlatna viluska od 70m2 na 2 kat so parno,lift,2 spalni,kupatilo,klima so mebel.
Cena-67000e Sifra.....8108
Broj za kontakt:
070/346842
Bastion Real Estate
25 ГОДИНИ СО ВАС !!! ПРЕД ВАС ГО ИМАТЕ ВАШИОТ НАЈДОБАР И НАЈСИГУРЕН ПАРТНЕР ЗА НЕДВИЖНОСТИ И ВАШ ИСКРЕН ПРИЈАТЕЛ!!! Агенцијата за недвижности БАСТИОН е основана во 1995 година, и е една од водечките агенции во Р.Македонија.Оттогаш па наваму зад нас се полни 19 години напорна и успешна работа.Професионалноста е наш најголем атрибут, а како резултат на тоа и нашиот висок рејтинг во бизнисот со недвижностите и финансискиот консалтинг. ВАШИТЕ ЖЕЛБИ СЕ НАША ОБВРСКА
Посетете ја нашата продавница
ul,Debarca 57/4 Прикажи на мапата
3111 202 070 24 25 64
https://www.facebook.com/RealBastion/
Bastion Real Estate
3124127 , 070/346842
Leaflet
Bastion Real Estate

Bastion Real Estate

1202 Огласи во продавницата
PREKRASEN DUKAN OD 46M2 VO NAJSTROG CENTAR 175 000 ЕУР
ODLICNA PONUDA STAN VO CENTAR ZA PRODAVANJE 64 700 ЕУР
SE IZDAVA APARTMAN GRCIJA ZA CELA GODINA 70m2 3 700 ЕУР
LUX VILA VO GRCIJA 330m2 SO 2000m2 PLAC 230 000 ЕУР
Кон почеток