Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan vo Novo Lisice na 2ri kat

75 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Идеал хаус 12 дек. 14:27 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Се продава стан во Ново Лисиче на 2ри кат со вкупна површина од 90м2 со две спални, две купатила, 2 тераси, дневна и кујна + подрум.
Цена: 75.000Е
Идеал хаус
070238452
Leaflet
Кон почеток