Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STAN VO NOVO LISICE

70 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: MILENIUM KOM 27 ноем. 13:55 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ШИФРА - 28205
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО Н.ЛИСИЧЕ ОД 83 М2 НА 5 КАТ ПОНОВА ГРАДБА СО 2 СПАЛНИ , СО ИМОТЕН ЛИСТ
ТЕЛ. 2460-954 071/377-770 075/496-650
MILENIUM KOM
***** AGENCIJA MILENIUM KOM E VASIOT VISTINSKI PARTNER ZA ISPOLNUVANJE NA VASIOT SON DO VISTINSKI TOPOL I UBAV DOM ***** - POSREDUVAME PRI PRODAVANJE , KUPUVANJE , IZNAJMUVANJE I KOMPLETIRANJE NA SITE POTREBNI DOKUMENTI ZA VASIOT NEDVIZEN IMOT TEL. 2460-954 071/377-770 075/278-789 075/496-670 075/496-650
Посетете ја нашата продавница
KUZMAN JOSIFOVSKI PITU 26 LOK.9 Прикажи на мапата
2460-954 , 075/496-670
https://www.mileniumkom.mk
Leaflet
MILENIUM KOM

MILENIUM KOM

121 Огласи во продавницата
STAN OD 124m2 VO CENTAR 125 000 ЕУР
STAN OD 55m2 VO KISELA VODA -
Stan vo Centar od 56m2 1 050 ЕУР
Novi stanovi vo gradba vo Aerodrom -
Кон почеток