Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan vo Vlae 43m2 so 1 spalna soba

40 850 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ДОМ ДИЗАЈН 07 дек. 13:24 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Se prodava stan od 43m na 2ri kat,so zasebna spalna soba,orientacija Jug,vo sklop na mini zgrada vo faza na gradba,so garazno mesto i podrum za koi se doplaka.
Poveke info na 077/700-236
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Посетете ја нашата продавница
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Прикажи на мапата
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544 , 077/700-236
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2846 Огласи во продавницата
Nov stan od 39m2 vo Kisela Voda kaj Sampionce 39 800 ЕУР
Nova garsonjera vo Centar 45 900 ЕУР
Ubav stan na super lokacija Taftalidze -
STAN OD 89M2 VO VLAE 75 000 ЕУР
Кон почеток