Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan vo Vlae

48 000 ЕУР

Се продава од: Zorica 17 апр. 16:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Станот е 60м квадратни. Со две спални соби. Се наоѓа на 5 метри после Тинексот, над игротеката Дримленд. Може да се погледне секој работен ден после 17 часот.
Leaflet
Кон почеток